Yeni AirPods Şüpheli Maruz Kalma: Aktif Gürültü Azaltmada Kulak İçi Yüksek Olasılık

- Nov 13, 2019-

Birkaç gün önce Apple, iOS 13.2 beta sürümünü geliştiricilere itti ve geliştiriciler yeni sistemdeki yeni AirPod'lerin simgesini buldu. Yabancı grafik tasarımcı Michael Rieplhuber, maruz kalan simgelere dayanarak yeni kulaklıkların ayrıntılarını gösteren yeni bir AirPods tasarladı.

Kaplamalardan, yeni AirPod'lar kulak içi bir tasarıma sahiptir ve AirPod'lar tamamen görünmezdir. Güzelliğin ve çirkinliğin ortaya çıktığını söylemek zor. İşleme maruz kaldıktan sonra, birçok netizens bir saç kurutma makinesi gibi tükürür.

timg


Söylentilere göre, yeni AirPod'lar daha küçük ve farklı kullanıcıların kulak deliklerinin boyutuna göre yeniden boyutlandırılması beklenen lastik tıpalara sahip. Açık tasarıma kıyasla, bu kulak içi tasarım ortam gürültüsünü daha iyi izole edebilir ve pasif ” bir gürültü azaltma işlevi görür. Ancak, açık kulaklıklardan daha giymek daha az rahattır.


Yeni AirPods model kodunun B298 olduğu, sistemde "odak modu" olarak adlandırılan, gürültü azaltma olan veya olmayan farklı dinleme modlarını desteklediği bildiriliyor.